Рекомендуємо: сайт пошуку роботи Rabota.ua

Rabota.ua - провідний український портал з пошуку роботи. Тільки тут найбільша кількість перспективних вакансій від кращих національних і міжнародних компаній. Більше 800 000 кращих фахівців, менеджерів середньої та вищої ланки розміщують свої резюме на порталі і будують успішну кар'єру разом з rabota.ua.

Досвід, накопичений за роки роботи на національному ринку інтернет-рекрутингу, а також досвід польських партнерів дозволили порталу rabota.ua більш конкретно окреслити напрям роботи і подальшого розвитку. З порталу «для всіх», rabota.ua перетворився в основний майданчик для пошуку висококласних фахівців, а також менеджерів середньої та вищої ланки. Професіоналів саме такого рівня шукають і знаходять на порталі rabota.ua роботодавці.

На сьогоднішній день портал rabota.ua є провідним професійним порталом України, послугами якого користується абсолютна більшість відомих національних та міжнародних компаній. Динаміка розвитку Інтернету та ринку загалом постійно надихає команду порталу до нових висот, удосконалення інтерфейсу та поліпшення сервісу.

сьогодні: 17 | 12 | 2018
розробка ПРОСТО САЙТ
+38 050 378 14 56