У Луцьку змінили схему руху маршрутки

У Луцьку тимчасово змінили схему руху автобусного маршруту №31. Про це стало відомо сьогодні, 2 березня, під час засідання Луцького міського виконавчого комітету.

 

Члени виконкому прийняли проект рішення «Про  внесення тимчасових змін у схему руху автобусного маршруту № 31 “ТЦ «Слон»- Боголюби  (філія обллікарні)».

Начальник управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради Анатолій Миронюк пояснив, що необхідність у зміні схеми руху виникла через перенесення зупинки громадського транспорту від готелю “Україна”.

З його слів,  для пасажирів, які користувались автобусним маршрутом №31, виникли незручності, тому що найближча зупинка знаходиться  в районі ДЮСШ. Відтак, для вирішення проблеми потрібно внести зміни в схему руху.

Чиновник додав, що зміни вносяться на період до завершення капітального ремонту зупинки громадського транспорту на вулиці Словацького, що біля готелю Україна.

Тепер маршрут №31 курсуватиме проспектами та вулицями Волі - Словацького – Шевченка, замість: Волі - Словацького - Богдана Хмельницького - Заповітна - Шевченка.

http://slovovolyni.com/ukr/volyn/46442/

сьогодні: 24 | 10 | 2021
розробка ПРОСТО САЙТ
+38 050 378 14 56