ДРОПШИПІНГ - ЩО ЦЕ І З ЧОГО ПОЧАТИ

ДРОПШИПІНГ -  ЩО ЦЕ І З ЧОГО ПОЧАТИ

Багато людей замислюються про бізнес в інтернеті, але їх зупиняє відсутність грошей на закупівлю товару і сумніви в актуальності обраного напрямку торгівлі. Вкласти останні заощадження в рекламу, оренду складу, оптову партію товару - великий ризик для починаючого підприємця. Раптом справа не піде? Але вихід є, він чудово підходить для тестування ніші і прокачування навичок продавця. Називається він - дропшипінг.

Дропшипінг - це продаж чужих товарів, і цим він відрізняється від звичної торгівлі. Дропшипперу (тобто Вам) не потрібно закуповувати товар, орендувати склад і контролювати доставку. Ваше завдання - просувати товари і шукати клієнтів. Все решту робить постачальник.

Схема дропшипінгу для інтернет-магазинів досить проста

1. Продавець (тобто Ви) вибирає товари з каталогу постачальника і завантажує на торговельний майданчик - інтернет-магазин, лендінг, маркетплейс або групу в соціальних мережах.

2. Додає до ціни постачальника націнку, розмір якої визначає Ваш заробіток.

3. Просуває товари і знаходить клієнта.

4. Коли клієнт робить замовлення, продавець (Ви) передає інформацію про це постачальнику.

5. Постачальник пакує товар і відсилає його клієнту. Якщо клієнт оплачує товар онлайн Вам, тоді Ви забираєте з перерахованих грошей маржу і відправляєте решту суми постачальнику. Якщо клієнт оплачує товар в поштовому відділенні, постачальник, отримавши гроші, скидає їх частину Вам.

Тобто Вам НЕ треба: орендувати власний склад; мати бюджет на закупівлю продукції; реєструвати фірму; купувати касове обладнання; звітувати перед податковою; відправляти товар покупцеві.

Така система торгівлі дозволяє власнику інтернет-магазину реалізовувати чужу продукцію під своєю маркою і легко розширювати асортимент - постачальники можуть бути різними, як і категорії товарів у них.

 

ПЕРЕВАГИ ДРОПШИПІНГУ, ЯКІ ЗРОБИЛИ ЦЕЙ СПОСІБ ТОРГІВЛІ ПОПУЛЯРНИМ. 

Мінімальний стартовий капітал.

Не потрібно купувати товар і орендувати склад, а це дві основні статті витрат звичайних інтернет-магазинів. Але торгувати зовсім без вкладень не вийде, адже потрібно запустити торговельну площадку і оплачувати рекламні кампанії.

Невисокі ризики

В будь-який момент Ви може припинити торгівлю і зайнятися чимось іншим. У Вас  немає договору оренди, нерозпроданих товарів на складі, договору зі службою доставки і гарантійних зобов'язань перед покупцями.

Більше можливостей

Дропшипінг дозволяє одночасно вести кілька магазинів з різними типами товарів. Можна створювати магазини з величезним асортиментом, просто зібравши прайси від всіх постачальників в ніші.

 

ЗАВДАННЯ ДРОПШИПЕРА (ТОБТО ВАШІ ЗАДАЧІ)

У дропшиперів менше завдань, ніж у традиційних продавців, частину з них бере на себе постачальник. Але деякі питання потрібно вирішувати саме дропшиперу.

Як створити сайт для дропшипінгу

Без інтернет-магазину, лендінгу, групи в соцмережі або іншого майданчика, на якому можна розмістити товари, торгівля неможлива. Тому потрібно зайнятися їх створенням.

Заповнення карток товарів

Від інформативності карток залежить, наскільки легким буде дропшипінг. Постачальники найчастіше надають дропшиперам каталог з товарами, в яких вже є фотографії та опис. Якщо у вас інтернет-магазин, можна взяти у постачальника файл з товарами і завантажити їх автоматично. Якщо немає,  доведеться заповнювати картки вручну.

Просування товарів

Головне завдання дропшипера - пошук клієнтів. Вам потрібно просувати майданчик в пошуковій видачі, налаштовувати контекстні оголошення, запускати рекламу в соцмережах і т.д. Якщо знань не вистачає, доведеться вчитись або замовляти це на стороні.

Консультування і підтримка клієнтів

Клієнт вважає, що продавець відповідальний за якість і доставку товару. Якщо почнуться проблеми, дзвонити будуть саме Вам. Щоб допомогти клієнту, Вам потрібно буде звертатися до відповідного постачальника, а це займає час.

 

ЯК ПОЧАТИ БІЗНЕС ПО МОДЕЛІ ДРОПШИПІНГУ

Щоб стати дропшипером, потрібно визначитися з типом товару, знайти постачальників і створити власний інтернет-магазин, сторінку в соцмережах або аккаунт на маркетплейсі.

Вибір товарної ніші

Варто вибирати затребуваний товар низької або середньої цінової категорії - дорогі товари користувачі вважають за краще купувати оффлайн. На дешевих товарах можна зробити велику націнку.

Що добре продається в інтернеті? Все що завгодно, але існують більш традиційні ніші, які не особливо бояться конкуренції: товари для дому, дитячі товари, автотовари, зоотовари, одяг та взуття, текстиль, косметика, техніка і гаджети, сумки, годинники, інші оригінальні аксесуари.

Пошук постачальників

Щоб знайти потрібного постачальника, скористайтеся інтернет-пошуком. Наприклад, введіть в пошуковий рядок «дропшипінг постачальники Україна». А якщо шукаєте постачальника конкретних товарів, звузьте пошук до «дропшипінг взуття» або «дропшипінг косметика». Порада: перегорніть кілька сторінок видачі. На перших сторінках легко наштовхнутися на посередників, а не прямих постачальників чи виробників.

Не бійтеся дзвонити постачальникам, зазвичай, вони зацікавлені у співпраці. Можна зателефонувати і виробникам, щоб попросити список офіційних дистриб'юторів або домовитися про пряму співпрацю.

Також постачальників шукають на дошках оголошень і в соціальних мережах.

Чи потрібен сайт для дропшипінгу

Вибір майданчика для дропшипінгу залежить від стартового капіталу і амбіцій продавця. Якщо плануєте робити ставку на один або кілька товарів, створіть безкоштовний лендінг на будь-якій із спеціалізованих платформ. Якщо вам легше просувати товар в соцмережах, створіть окрему сторінку і постіть на ній фотографії та опис товарів.

Є варіант завантажити товари на маркетплейси, які самі просувають товари. Цей спосіб полегшує дропшиперу життя, але зменшує заробіток, адже маркетплейси беруть комісію за послуги. Торгівля на цих майданчиках принесе більший прибуток, тільки якщо на товари можна зробити високу націнку.

 

CАЙТ ДЛЯ ДРОПШИПІНГУ: ПЕРЕВАГИ

Створення повноцінного інтернет-магазину дає можливість використовувати кілька каналів продажів: соцмережі, прайсагрегатори, маркетплейси. А інтеграція з 1С дозволить автоматично синхронізувати залишки і ціни. Інтернет-магазин значно спростить роботу менеджерів.

Сайт, який підходить для дропшипінгу, повинен відповідати багатьом вимогам. У нього повинен бути сучасний дизайн, зрозумілий каталог і зручні картки товарів. У кожної картки повинні бути великі якісні ілюстрації, докладний опис і помітна кнопка «Купити». Також варто подбати про зручність оформлення замовлення: занадто велика кількість кроків, які потрібно пройти, і полів, які потрібно заповнити, може стати причиною втрати потенційного клієнта.

Також потрібно подбати про наявність всіх необхідних інтеграцій, які дозволять автоматизувати роботу. Наприклад, з маркетплейсами Пром і Розетка, прайсагрегаторами Price.ua і Hotline, платіжними сервісами Liqpay і Приват24, службами доставки Нова Пошта, Інтайм, Делівері тощо.

Все це допоможе спростити рутинну роботу і зосередитися на масштабуванні бізнесу.

 

ПІДВЕДЕМО ПІДСУМКИ

Дропшипінг простіше традиційної онлайн-торгівлі, але має свої ризики і труднощі. Щоб їх зменшити, виберіть надійних постачальників, зробіть зручну торговельну площадку і розберіться в тонкощах просування. А також створіть самі чи замовте у професіоналів інтернет-магазин, налаштований на продажі по системі дропшипінгу.

Але є дещо ще. Поганий той солдат, який не мріє стати генералом - це стосується бізнесу, в тому числі. Ніщо не заважає, заробивши достатньо грошей, перейти на оптові закупівлі безпосередньо у виробників, і самому стати дропшипером для інших інтернет-магазинів. Але для цього потрібно ще багато попрацювати.

Матеріал підготовлений на основі інформації сайтів: .interkassa.com, horoshop.ua

 

PS

   Пропонуємо

розробку та запуск сучасного інтернет-магазину для дропшипінгу (див. зразок),

його наповнення, супровід та індексацію в пошукових системах -

від 2 500 грн.

Телефонуйте 050-378-14-56  Павло

 

Даруємо постійну знижку 10% від NIC.UA на реєстрацію домену (імені) для Вашого сайту.

За підтримки NIC.UA

Рекомендуємо надійний хостинг для вашого сайту

всього за 30 грн. на місяць!

сьогодні: 27 | 01 | 2022
розробка ПРОСТО САЙТ
+38 050 378 14 56