АКВАТЕРИТОРІЯ-ВОЛИНЬ, ПП

Спеціалізований водний центр "Аналіз води" ПП "Акватерріторія-Волинь" пропонує готові рішення для водопостачання і очищення води для приватного і промислового використання.

Переваги співпраці з СВЦ "Аналіз води" - повний комплекс робіт від аналізу води, до встановлення та сервісного обслуговування обладнання для очищення водопровідної води. У нашому інтернет-магазині представлені промислові і побутові фільтри для очищення води, а також широкий спектр супутніх товарів і комплектуючих з високоякісних матеріалів безпосередньо від виробника. Пропонуємо готові рішення для очищення води. Безкоштовні консультації кваліфікованих фахівців. Є мережа спеціалізованих магазинів обладнання для очищення води.

СВЦ "Аналіз води" виконує: лабораторний аналіз води (хімічний, біологічний) і безкоштовна консультація до нього; реалізація, монтаж і сервісне обслуговування систем очищення води на основі іонообмінного процесу і зворотного осмосу; водопідготовка для котлів і технологічних ліній на виробництві та в побуті; підбір, продаж, монтаж та обслуговування насосів і насосних станцій як брендових виробників так і бюджетних варіантів. систем для очищення води; проектування, реалізація, установка і обслуговування біоканалізація; повний комплекс робіт щодо автоматичного (ландшафтного поливу).

Подробиці:

Адреса:
вул. Яровиця, 8а, ,
Телефон(и):
20-05-05, (095) 6174658, (067) 3346114
Перегляди:
2014
Карта
сьогодні: 27 | 01 | 2022
розробка ПРОСТО САЙТ
+38 050 378 14 56